Monday, April 26, 2010

Mike, Lu & Og


Oh pizdets, mis kuradi kuu praegu on...aprilli lõpp, no saege kana.
11. klass on erinev nagu traktor ja jalgratas võrreldes eelmise aastaga, siis oli veel sutikenegi motivatsiooni ja nüüdseks on seegi läinud. Siit tekib tihke küsimus, et kus läks midagi valesti??? Äkki see on mingi üldine mandumine, äkki on asi ainult minus, kes ma ei suuda leida balanssi mitme tegevuse vahel, that fucks shit up. Ümbruskond on negatiivsust ja pingeid täis ja aega on ka vähe. Kõik kaovad kuhugi musta auku, lõpmatusse ,mis imeb sinult kogu energia ja elujõu, haigused on ka tihedamini kallale tükkinud. Tundub, et maailm on päris hea paugu pannud, good job well done I'd say.

Sattusin ükspäev vaatama vanu cartoon networki multikaid, need kes vaatsid, need teavad - mike, lu & og, dexster jne. Praegune CN on puhta bullshit, andke andeks.
Rääkides muust elust, hmmmmmm... pikk hmm, spartasse olen sattunud sutike, treener on üle ootuste hea, muy bueno.

Oh jah, sutike masendav post, mida ma teha saan, kuhugi peab ju kirjutama. Eesti keeles ei kõla asi üldse nii hästi või on asi jällegi minus...Kus on üks zombie apocalypse, kui seda vaja on, meh.

Seniks, kallistaks oma pisikest ja mõtlen, kas/ kuidas/ millal/ kuhu/miks teha uut posti.

How have we made it this far
Who has chosen the road
In the hollywood boulevard
Who knows, the pandoras box is closed

2 comments:

  1. I'll give A minus for the poem, it's wonderful, but life get's G minus minus, ära muretse, küll kõigel on oma aeg ja koht. Ole meheks.

    ReplyDelete
  2. minult küll A plus luuletuse eest, minu meelest täitsa tänapäeva Shakespeare sealt tulemas. Aga tõesti, võta end kokku ja naudi praegust üliilusat ilma, küll siis kõik ka paremaks muutub :).

    ReplyDelete