Sunday, July 5, 2009

Lahtise suuga laulupidu.


Viimase aja tähtsündmus on olnud kindlasti laulupidu, sellest ka ma kavatsen kirjutada, kõike mida kogetud jne. Algas see siis minujaoks reedel üldprooviga, kell 12:15 pidime kohal olema, aga muidugi läksid plaanid korraldajatel perse ja lavale sai alles tunnike hiljem, väga tore. Laulsime siis lõbusalt neljani, jalad olid lõpuks sodid. Sai tulema tuldud sealt, käisime pelmeene söömas ja seejärel sai jalutatud Heleniga nõmme vaikuses, väga mõnus õhtu oli, aura õuna - viinamarja vesi on ka hea.
VOT LAUPÄEV RAISK, siis oli õige pidu. Kõik olid nii eufoorias selle üleshaibitud peo pärast ,erilist tunnet sees küll ei olnud, aga eks asi koos teistega lauldes paranes. Rongkäik oli paras porno, pidin Eesti lippu ka tassima, väga patriootlik tunne oli, kena. Minu taga pidevalt paukus omaette mingi 11 klassi tšikk, oleks tahtnud talle lipu otsaga luuki anda, aga noh, jäi sooritamata. Jalgsi tripp oli kingades väga mõnus, jalad olid pärast veel rohkem sodid, enam ma neid kanda ei taha. Rahvamass lauluväljakul oli päris kenake, liikumisega oli kohati raskusi. Muidugi jälle kõik hilines, mitmed tunnid. Kooride kaare alla mahutamine oli tükk tegemist, seisuruumi väga ei jagunud, kiskus kohati saunaks ja laulud olid ka toredad. Sootsi pooks küll üles, edu talle.

JA PÜHAPÄEV RAISK, siis õige pidu jätkus. Läksime kohale üsnagi mõttetult vara, võtsime väikese supi ja siis otsisime/leidsime teisi. Seekord ma ei teinud seda fataalset viga, et panna midagi pidulikku selga, mingi kuradi mutt paukus ka a'la "kes need siit lavale tahavad sellise riietusega saada" Kurat tõmba oksa end, mis see sinu asi on. Laule oli rohkem ja rahvast oli ka mehiselt sama palju või isegi rohkem. Paljud laulud läksid kordamisele, mis oli iseenesest tore, aga väsitav. Vahepeal väike laulupeo tunne tekkis, aga see ka kadus kahjuks üsnagi ruttu, shit happens. No ja siis saigi pidu mingi aeg otsa, koju viimaks madafaking ometi. Lasime jala lauluväljakult linna, väikene eine Hessis ja nõmme poole mineva bussi peale. Arvasin, et 57 tuleb 22:09 AGA TUTKIT, ainult tööpäeviti, nädalavahetusel tuleb teisel ajal. Kutsusin siis oma ülla isa järgi ja sellega lõppes kõik, ka elu. Nüüd on meel kurb, sest Päikest ei näe mitu päeva, läheb raskeks ma ütlen.

Ülehomme on Hispaaniasse minek, väga ei oota, võib-olla natukene. Äkki saab seal ka mõne sissekande teha, eks näis.

Mina lõpetan, head jaanipäeva.


No comments:

Post a Comment