Thursday, June 25, 2009

Mulle meeldib C...

On aeg tulnud teha ka siiakanti uus post, pole nii mõnda aega midagi loomingulist siia koodinud, anname aga minna siis.

Nädal on olnud päris sisutihke, kodus on vähe oldud, omaette saavutus või mis? Sai nähtud vanu sõpru ja muid sulelisi. Eriti tore oli Kauri kõne reede õhtul, et "tavai mul siin rahvas Pärnus, pidu". Eks siis sai load küsitud ja õhtul piule mindud. Seal oli algul kohal ainult Oliver ja siis hakkas rahvast juurde tulema, vaikselt. Enamus muidugi Kauri enda sõbrad aka tundmatud. Tipnes see sellega, et isegi Kuki (Georg jah) oli ka platsis. Muy bien, end of story.

Juba pühapäeval toimus esimene käik Märjamaale, mis küll jäi üürikeseks, kuna järgmine päev oli tähtis lõpetamine. Kuid see ühepäevaööne minemine oli väärt lüke (ütleme nii, et päike paistis ja säras).

Enne võidupüha oli väikene istung Kalevi juures, vaatasime samba avamist (päris kena on isegi), tegime paar Poolakat, fun. Järgmine päev e. siis võidupüha ise oli suur uus Märjamaale minek, seekord olid kambas ka Dann, Merka, Karl, Kalev ja Mark, vot nii karmid vennad. Patarei, mille Triinu abiga välja vedasime Rimist oli päris võimas, alati head mõtted. Bussisõit oli omaette klass - mitte sittagi ei toimunud, kujutate te ette! Marssisime Märjamaa bussijaamast Joosepi maakohta ja sõime, sõitsime mingi imeliku kaherattalise asjaga, mille peal ma oleks ääri veeri surma saanud. Öö oli valge ja hommik saabus ruttu. Enamus matse lasi juba jaanilaupäeval minema, meie Kaleviga jäime maha. Tegime kiired jooksud Märksi veel ja siis ka tagasi, uni oli jällegi hää. Täna siis mindi autuga juba hommikul vara ära, mind pandi Märjamaal maha ja nii ma jäingi sinna üksi puu alla istuma, mõeldes kus ma nüüd olen. Sai veedetud jällegi väärt päev Päikese seltsis. Bussipeale minek oli nutune ja mingi vanem mees lasi täis end, kuna ei saanud bussivetsu ust lahti ja mingid tibid naersid selle peale, oleks tahtnud luuki anda.

Tuli pikk post, siis tuli, pakaa.

No comments:

Post a Comment